مکان برگزاری:

سالن همایش پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه شهید بهشتی

مهلت ثبت نام

حداکثر ۱۳ بهمن

درباره کارگاه مقدماتی «امنیت هوش مصنوعی»

با همکاری پژوهشکده فضای مجازی دانشگاه شهید بهشتی، انجمن رمز ایران تصمیم دارد «کارگاه مقدماتی امنیت هوش مصنوعی» را در تاریخ ۱۷ و ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ برگزار کند. این کارگاه به صورت حضوری برگزار می‌شود. برای شرکت در کارگاه باید حداکثر تا تاریخ ۱۳ بهمن ماه ثبت نام خود را از طریق سایت انجام دهند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت سالن برگزاری، ممکن است که پیش از تاریخ ذکر شده، ثبت‌نام بسته شود. بنابراین قویا به علاقه‌مندان توصیه می‌شود که ثبت‌نام را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

هدف از این کارگاه، آماده سازی علاقه مندان به شرکت در چهارمین مدرسه زمستانه انجمن رمز ایران در زمینه امنیت اطلاعات و رمزنگاری است که با موضوع «امنیت هوش مصنوعی» در تاریخ ۹ تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ با سخنرانی محققین برجسته بین‌المللی به صورت مجازی برگزار خواهد شد. اطلاعات مدرسه زمستانه در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

این کارگاه به زبان فارسی برگزار می باشد و شامل نشست های آموزشی و همچنین سخنرانی های فنی است که توسط اساتید و محقین ایرانی ارائه خواهند شد. برنامه کارگاه به نحوی طراحی شده است که برای طیف گسترده ای از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همچنین کارشناسان با سابقه رمزنگاری کاربردی مفید باشد.

 اطلاعیه شماره ۱ (جمعه ۱۳ بهمن): با توجه به استقبال گسترده برای شرکت حضوری در کارگاه، با توجه به محدودیت سالن برگزاری کارگاه مقدماتی و تکمیل ظرفیت سالن، ثبت‌نام به اتمام رسيده است. ضمن عرض پوزش از علاقه‌مندانی که قصد ثبت‌نام داشته‌اند، به استحضار می‌رساند ویدیوها و اسلایدهای سخنرانی‌ها در ابتدای هفته بعد در همین سایت منتشر خواهند شد.

 اطلاعیه شماره ۲ (شنبه ۱۴ بهمن): به اطلاع ثبت‌نام‌کنندگان محترم می‌رساند که کارگاه مقدماتی در سالن همایش پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه شهید بهشتی واقع در ضلع شمالی دانشگاه برگزار می‌شود. برای تسهیل در رفت و آمد، لطفا صرفا از درب استخر دانشگاه به آدرس بلوار دانشجو، میدان یاسمن، خیابان عدالت، درب استخر (فجر) دانشگاه شهید بهشتی، استفاده بفرمایید.

اطلاعیه شماره ۳ (شنبه ۲۱ بهمن): ویدیوهای کارگاه مقدماتی محاسبات امن در کانال آپارات انجمن رمز منتشر شدند. برای دسترسی سریع به ویدیوها و همچنین اسلاید سخنرانی‌ها، به بخش برنامه کارگاه در همین سایت مراجعه کرده و بر روی سخنرانی مورد نظر کلیک بفرمایید.

 

سخنرانان کارگاه

هیات علمی پژوهشکده فضای مجازی دانشگاه شهید بهشتی

هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف

هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی

هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف

هیات علمی پژوهشکده فضای مجازی دانشگاه شهید بهشتی

هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی

برنامه کارگاه

 آموزش و بهینه‌سازی شبکه‌های عصبی

در ادامه دو سخنرانی قبلی، در این ارائه به معرفی و بررسی مقدماتی  الگوریتم‌های کلیدی در آموزش شبکه‌های عصبی پرداخته می‌شود.

نمونه‌های خصمانه

در این نشست می‌خواهیم تا مفهوم و تعریف نمونه‌های خصمانه را معرفی نماییم و مهم‌ترین روش‌های تولید نمونه خصمانه و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم.

دفاع در برابر نمونه‌های خصمانه

در این نشست به معرفی مطرح‌ترین دفاع‌ها در برابر نمونه‌های خصمانه می‌پردازیم. (بیشتر…)

مسمومیت و استخراج مدل

در این نشست به معرفی حملات مسمومیت و استخراج مدل می‌پردازیم و روش‌های انجام این حملات را بررسی می‌نماییم. (بیشتر…)

یادگیری ماشین با حفظ حریم خصوصی

این ارائه به بررسی یادگیری ماشین با حفظ حریم خصوصی (PPML) اختصاص یافته است. (بیشتر…)

برگزارکنندگان

ثبت نام

  •  با توجه به استقبال گسترده برای شرکت حضوری در کارگاه، با توجه به محدودیت سالن برگزاری کارگاه مقدماتی و تکمیل ظرفیت، ثبت‌نام به اتمام رسيده است. ضمن عرض پوزش از علاقه‌مندانی که قصد ثبت‌نام داشته‌اند، به استحضار می‌رساند ویدیوها و اسلایدهای سخنرانی‌ها در ابتدای هفته بعد در همین سایت منتشر خواهند شد.
  • در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس iscwsisc2024@sbu.ac.ir سوال خود را مطرح کنید.

سوالات متداول

به بخش ثبت‌نام سایت مراجعه فرمایید.
بله. برای هر کدام از رویدادها باید جداگانه ثبت نام کنید.
ویدئو سخنرانی ها در کانال آپارات انجمن به نشانی https://www.aparat.com/Irancrypt اضافه خواهد شد.
می توانید سوال خود را به نشانی الکترونیک iscwsisc2024@sbu.ac.ir برای ما ارسال نمایید.